BAŞARILARIMIZ

  • 2018-2019 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Sultanbeyli Grubu’nda 11 Yaş Genel Kategorisi 2.liği Deniz Aktürk
  • 2018-2019 İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği  Satranç Turnuvası Bayanlar Şampiyonu – Lara Başpınar
  • 2018-2019 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 2.liği – Umut Temizer
  • İstanbul Open Satranç Turnuvası B Kategorisi 2.liği – Ömer Ata Gezici
  • İstanbul Open Satranç Turnuvası B Kategorisi 4. ile eş puanlı 6.cılık – Umut Temizer
  • Ataşehir İlçesi Okullar Arası Satranç Turnuvası Minikler Kategorisi 1.liği – Deniz Aktürk
  • Ataşehir İlçesi Okullar Arası Satranç Turnuvası Küçükler Kategorisi 1.liği – Kuzey Yılmaz
  • Ataşehir İlçesi Okullar Arası Satranç Turnuvası Küçükler Kategorisi 2.liği – Umut Gültekin
  • Darüşşafa Eğitim Kurumları 6. Geleneksel Satranç Turnuvası Küçükler Kategorisi 1.liği – Umut Temizer
  • Eryetiş- Balkanlar Eğitim Kurumları Cengiz Topel Ödüllü Satranç Turnuvası 4. Sınıflar Kategorisi 2.liği – Deniz AKTÜRK
  • Eryetiş- Balkanlar Eğitim Kurumları Cengiz Topel Ödüllü Satranç Turnuvası 4. Sınıflar Kategorisi 4.lüğü – Defne KARABAY
  • 2018 İstanbul Bayanlar Şampiyonası 4.lüğü – Lara BAŞPINAR
  • 2018 Türkiye Küçükler Şampiyonası 9 Yaş Bayanlar Kategorisi 7.liği – Ela BAŞPINAR
  • 2018 Türkiye Yıldızlar Şampiyonası 16 Yaş Bayanlar Kategorisi 6.lığı – Lara BAŞPINAR
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği 9 Yaş Bayanlar Kategorisi Şampiyonluğu – Ela BAŞPINAR
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği 11 Yaş Bayanlar Kategorisi 3.lüğü – Dila BAŞPINAR
  • 2017 İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Turnuvası C Grubu Bayanlar Şampiyonluğu – Sanem VURAL
  • 2017 İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Turnuvası B Grubu 2.liği – Ömer Ata GEZİCİ
  • 2017-2018 İstanbul Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 16 Yaş Bayanlar Kategorisi Şampiyonluğu – Lara BAŞPINAR
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Ataşehir Grubu 10 Yaş Bayanlar Kategorisi Şampiyonluğu – Defne KARABAY
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Ataşehir Grubu 11 Yaş Genel Kategorisi Şampiyonluğu – Azmi Derin BİRSUN
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Ataşehir Grubu 12 Yaş Genel Kategorisi 2.’liği – Umut TEMİZER
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Pendik Grubu 8 Yaş Genel Kategorisi 3.’lüğünü Paylaşarak 8. Oldu – Ahmet Kaan VURAL
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Pendik Grubu 12 Yaş Genel Kategorisi Şampiyonluğu – Uras Emre DELİPINAR
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Bahçelievler Grubu 11 Yaş Bayanlar Kategorisi Şampiyonluğu – Dila BAŞPINAR
  • 2017-2018 İstanbul Küçükler İstanbul İl Birinciliği Bahçelievler Grubu 9 Yaş Bayanlar Kategorisi Şampiyonluğu – Ela BAŞPINAR
  • 2017-İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası-Yıldızlar Kategorisi, KSM A Takımı Şampiyonluğu
  • 2017- İstanbul Üsküdar Yıldızlar Satranç Turnuvası, KSM B Takımı Şampiyonluğu
  • 2017-İstanbul Yıldızlar Satranç Takım Turnuvası-Kartal Grubu, (KSM Yıldızlar A Takımı), Şampiyonluğu
  • 2017 – Türkiye Yıldızlar Şampiyonası 15 Yaş 3.sü Berke Güncan
  • 2016 – İstanbul Okul Sporları Bölge Birinciliği Turnuvası Şampiyonluğu (Liya Göze, okul takımıyla)
  • 2016 – İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği (Sanem Vural, 15 Yaş Kızlar Kategorisi 2.si)
  • 2016- İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali (Defne Karabay 9 Yaş Kızlar Kategorisi 2., Zeynep Alagöz 9 Yaş Kızlar Kategorisi 5., Ahmet Kaan Vural 7 Yaş Genel Kategorisi 5., Uras Emre Delipınar 11 Yaş Genel Kategorisi 7., Altan Kaya 10 Yaş Genel Kategorisi 9., Umut Temizer 11 Yaş Genel Kategorisi 10.)
  • 2016- Rings AVM Borhan Chessmaster Turnuvası (Ali Mert İlhan C Kategorisinde 1.)
  • 2016- Üsküdar İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası ( Sanem Vural 2.)
  • 2016- İstanbul Küçükler Şampiyonası (Yaş Genel Kategorisi’nde Altan Kaya 2., Mithat Ziya Çakıroğlu 8., 11 Yaş Genel Kategorisi’nde ise Umut Temizer 4., Umut Gültekin 5., Kuzey Yılmaz 8., Kutay Ulukan 7 Yaş Genel Kategorisinde 3.)
  • 2016- İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Maltepe (Kamil Gün 6.)
  • 2016- V. Atatürk Kupası Açık Satranç Turnuvası(Umut Temizer 6. )
  • 2016- İstanbul 10 Kasım Atatürk Turnuvası( Umut Kaan Berberoğlu 16. )
  • 2016- Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası(Sanem Vural Üsküdar Gençler Grubu’nda Kızlar Kategorisinde 1., Genel kategoride ise 6. )
  • 2016- İstanbul Küçükler İl Birinciliği Ataşehir Grubu (Defne Karabay 9 Yaş Kızlar Grubu’nda 1., Zeynep Alagöz 2.)
  • 2016-İstanbul Küçükler İl Birinciliği Kartal Grubu ( Emir Pakiş 11 Yaş Genel Grubu 6. , Uras Emre Delipınar 11 Yaş Genel Grubu 1. )
  • 2016- Hayri Özbilen Anma 3. Satranç Turnuvası ( Berke Güncan 2.)
  • 2016- Ford-Otosan Satranç Takımı 27. Koç Topluluğu Spor Şenliği Satranç Turnuvası’nda 3. Oldu
  • 2016- Çekmeköy Okul Sporları Şenlikleri Satranç İlçe Birinciliği ( Emir Ulaş 2.
  • 2016- Şehit Öğretmen Hasan Akan 1. sınıflar arası satranç turnuvası( Toros Saraçoğlu 3. )
  • 2016- 5. Geleneksel Şah Mat Turnuvası( Yusuf Eren Karpuzoğlu Minikler 7. ,Nil Elizabed Sağlam 8., Yıldızlar Kategorisi’nde yarışan Tibet puanda 2. olurken; takımı turnuvayı 1. sırada tamamladı.)
  • 2016- Ataşehir İlçe Okullararası Satranç Turnuvası( Minikler kategorisi Umut Gültekin 1., Efe Halil Fırat 5.)
  • 2016- 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası (Kuzey Yılmaz 1. , Sinan Sargın ve Yusuf Eren Karpuzoğlu en iyi 2008 ve en iyi 2009 doğumlu sporcu ödülü)
  • 2016- Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonası ( Antrenörlerimizden Çağatay Burcu 2.)
  • 2016- VI. Bilfen Anadolu Yakası Satranç Turnuvası(Efe Halil Fırat Atlar kategorisinde 2. ,İda Öztuksavul Filler kategorisinde 2.)
  • 2016- 23 Nisan Kartal turnuvası (Emir Pakiş Ümitler kategorisi 3. ,Yavuz Kaya küçükler kategorisinde 5. )
  • 2016- İstanbul Çocuk Ligi Finali ( Yıldızlar Kategorisi 4.lüğü )
  • 2016- İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Satranç turnuvasında (Ömer Ata Gezici 2. olmuştur.)
  • 2016- Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası ( Kadıköy Satranç Merkezi takımı Maltepe İlçesi Yıldızlar grubu 2.
  • 2016- 2016 İstanbul Çocuk Ligi turnuvasının Kadıköy Merkez ayağı (Kadıköy Satranç Merkezi-B takımı 1. , Kadıköy Satranç Merkezi-C takımı
  • 2016- Efdal Hızlı Satranç Turnuvası 2. sınıflar kategorisi Efe Halil Fırat 2.
  • 2016-  Kadıköy Satranç Merkezi A Takımı İstanbul Çocuk Satranç Ligi Kadıköy Uğur Grubu 1. liği, Kadıköy Satranç Merkezi D Takımı İstanbul Çocuk Satranç Ligi Kadıköy Uğur Grubu 6.lığı
  • 2016- Sakarya Okul Sporları Satranç Turnuvası (Ömer Ata Gezici Küçükler kategorisinde 7’de 4., Duygu Yeşil Gençler kategorisi 8. )
  • 2015-Kadıköy Satranç Merkezi İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği (Ömer Ata Gezici – 13 Yaş Altı Genel 2.si, Pınar Tür – 14 Yaş Altı Kızlar 2.si,Sanem Vural – 14 Yaş Altı Kızlar 4.sü)
  • 2015-Kadıköy Satranç Merkezi Öğrencileri İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali (Efe Halil Fırat 7 Yaş Genel Kategori şampiyonu,Altan Kaya 9 Yaş Genel Kategori 3.lüğü)
  • 2015 – Ford-Otosan Takımı – 26. Koç Topluluğu Spor Şenliği Satranç Turnuvası Şampiyonluğu
  • 2015 – Tibet Yılmaztürk – 2015 Ataşehir İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası Yıldızlar Kategorisi Şampiyonu
  • 2015 – Emir Ulaş – Koruncak Satranç Turnuvası Küçükler Takım İkinciliği ve 1. Masa Üçüncülüğü
  • 2015 – Emir Ulaş – Alemdar Çatalçeşme Satranç Turnuvası Yıldızlar Takım Şampiyonluğu ve Bireysel Turnuva 3.lüğü
  • 2015 – İbrahim Seratlı – 10. FMV Satranç Takım Yarışması  Yıldızlar 4. Masa 1.si
  • 2015 – Efe Olgun – 10. FMV Satranç Takım Yarışması Yıldızlar 1. Masa 3.sü
  • 2015 – Altan Kaya – 10. FMV Satranç Takım Yarışması Küçükler 2. Masa 3.sü
  • 2015 – Kadıköy Satranç Merkezi A Takımı (Ömer Ata Gezici, Efe Olgun, Yavuz Arda Orak, Yusuf Efe Tezer ve Kerem Yiğit) – 2015 İstanbul Çocuk Ligi Finali 3.sü
  • 2015 – Melike Bilge İkiışık – Şişli Terakki 22. Geleneksel Satranç Turnuvası Kaleler Grubu 2. Masa 1.si
  • 2015 – Doğukan Arıkan – Şişli Terakki 22. Geleneksel Satranç Turnuvası Kaleler Grubu 3. Masa 1.si
  • 2015 – Kadıköy Satranç Merkezi Takımı (Rad Cannesar, Ahmet Ata Yılmaz, İbrahim Seratlı, Pınar Tür, Sanem Vural ve Tibet Yılmaztürk) – İstanbul Yıldızlar Ligi Anadolu Yakası Grubu Şampiyonluğu
  • 2015 – Ahmet Ata Yılmaz – İstanbul Yıldızlar Şampiyonası 13 Yaş Genel Kategorisi Şampiyonluğu
  • 2015 – Kadıköy Satranç Merkezi A Takımı (Ömer Ata Gezici, Efe Olgun, Yusuf Efe Tezer, Yavuz Arda Orak ve … ) – İstanbul Çocuk Ligi Kadıköy Grubu Şampiyonluğu
  • 2014 – Rad Cannesar – İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Satranç İl Birinciliği Yıldızlar Erkek Şampiyonluğu
  • 2014 – Sanem Vural – İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Satranç İl Birinciliği Yıldızlar Kızlar 3.sü
  • 2014 – Ahmet Ata Yılmaz – İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Satranç İl Birinciliği Yıldızlar Erkek 2.liği
  • 2014 – Ran Cannesar – 4. Bilfen Satranç Turnuvası Kaleler Grubu Şampiyonluğu
  • 2014 – Selim Arda Tombak – 4. Bilfen Satranç Turnuvası Filler Grubu Şampiyonluğu
  • 2014 – Kadıköy Satranç Merkezi Takımı ( Tolga Ülker, Ahmet Ata Yılmaz, Pınar Tür, Kerem Yücer ve Kerem Yiğit) – İstanbul Çocuk Ligi Kadıköy Grubu Şampiyonluğu
  • 2014 – Kadıköy Satranç Merkezi Şahlar Takımı – İstanbul Çocuk Ligi Kadıköy Grubu 5.liği
  • 2014 – Kadıköy Satranç Merkezi Vezirler Takımı (Mustafa Cem Şişik, Berkun Pakiş, İsmet Deniz Metin, Yaman Yazıcı, Orhun Efe Boybeyi ve Ahmet Kaan Özcan) – İstanbul Çocuk Ligi Kadıköy Grubu 8.liği

BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARI

  • 1994 Türkiye 14 Yaş Şampiyonu
  • 1994 Türkiye Gençler Şampiyonu
  • 1996 Türkiye Ortaokullar Şampiyonu
  • 1998 Türkiye 18 Yaş Şampiyonu
  • 1999 Türkiye 18 Yaş Şampiyonu
  • 1999 Türkiye Gençler Şampiyonu
  • 1999 Türkiye Şampiyonu
  • 2001 Türkiye Gençler Şampiyonu
  • 2001 Türkiye Şampiyonu
  • 2005 Türkiye Şampiyonu
  • 2007 Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonu

TAKIM HALİNDE KAZANDIĞI TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARI

  • 1995 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (SGM)
  • 1998 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (Kayseri DSİ)
  • 1999 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (Kayseri DSİ)
  • 2001 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (İTÜ)
  • 2006 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2007 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2012 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2013 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2015 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2017 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)

ULUSLARARASI BAŞARILARI

  • 1997 Dünya Satranç Şampiyonu GM Anatoly Karpov’a karşı çoklu masa gösterisinde galibiyet
  • 2001 Balkan Şampiyonası’nda Takım Halinde Şampiyonluk (Milli Takım)
  • 2001 Balkan Şampiyonası’nda 4. luk
  • 2004 Akdeniz Şampiyonası’nda 2. lik
  • 2006 Hırvatistan Kupası’nda takım halinde şampiyonluk (Milli Takım)
  • 2017 Belgrad Trophy Turnuvası’nda 2. lik (1. ile eş puanlı)

Bİreysel Başarıları

ANTRENÖRLÜK YAPTIĞI OKULLAR

  • Şah-Mat Satranç Merkezi
  • İstanbul Lisesi
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
  • FMV Ayazağa Işık Lisesi
  • Modafen Okulları
  • Hüseyin Ayaz İlköğretim Okulu
  • Masion d’Enfants La Clef des Champs (Fransa)
  • Özel Üsküdar SEV Ortaokulu
  • Özel Yeni Nesil 2000 İlköğretim Okulu

BAŞARILARI

  • 2005 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1.si
  • 2006 İstanbul Yaş Grupları Şampiyonası 1.si (U-18)
  • 2007 İstanbul Yaş Grupları Şampiyonası 1.si (U-18)
  • 2007 İstanbul MEB Gençler Şampiyonası 1.si
  • 2007 Türkiye Yaş Grupları Şampiyonası 2.si (U-18)
  • 2015 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi 1.si (BEŞİKTAŞ JK)
  • 2017 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu (BEŞİKTAŞ JK)

Başarıları

Başarıları

Bİreysel Başarıları

Bİreysel Başarıları

Bİreysel Başarıları

Bireysel Başarıları

Bireysel Başarıları

Deneyimleri